بيرنام
بيرنام يك از هزارن منابع عالي براي اموزش براي شماست

كارگران امروز بيش از 80٪ از وقت خود را براي همكاري مي گذرانند و تيم ها به واحد اصلي سازمان تبديل شده اند. موفقيت خلاق در تيم ها خلاصه اي از تمرين كنندگان و محققان است كه باعث ايجاد خلاقيت تيم مي شود. اين كتاب با استفاده از تحقيقات روانشناسي ، رفتار / مديريت سازماني ، تجارت و آموزش ، در مورد چگونگي شروع ، مديريت و پرورش خلاقيت در محيط هاي تيمي ، نحوه تشويق مشاركت و همكاري ، خلاقيترين تيم و بهترين روشها بحث مي كند. براي هدايت و ارزيابي تيم هاي خلاق.لاصه تحقيقات خلاقيت از روانشناسي ، آموزش و تجارتخه هاي جديد و ويژگي هاي همه برنامه هاي طراحي را در Creative Suite 3 با اين راهنماي نهايي ادغام كنيد. با دستيابي سريعتر و با همكاري بيشتر به نتايج حرفه اي ، به طور مولد خود را بهبود ببخشيد. همزمان با تغيير قابليت ويرايش عناصر خلاقانه خود بين برنامه ها ، وظايف خلاقانه و توليدي خود را ساده كنيد - همه در يك محيط طراحي واحد.
با استفاده از اين كتاب ، شما تركيبي بي
نظير از ... * تمركز بر يكپارچگي را ايجاد كنيد تا بتوانيد به عنوان بخشي از جريان كار طراحي كلي خود ، با بسته هاي Suite با كمترين كار ، صرفه جويي در وقت ارزشمندي را انجام دهيد
* آموزشهاي كاربردي و رنگارنگ كه از چندين برنامه براي پروژه هاي واقعي
* نگاه كردن مرجع و سازمان عيب يابي براي مسائل متقابل برنامه - حتي اگر شما استفاده فقط 2 يا 3 از برنامه هاي CS
* پوشش از اصول اوليه براي خوانندگان كه فقط با سوئيت از طريق در عمق، اطلاعات جامع براي تسلط برنامه متقابل آغاز
از پروژه هاي چاپي ، وب يا چندرسانه اي گرفته تا PDF ، بيشترين رويكرد عملي را براي مسائل بين سوئيت دريافت مي كنيد. پروژه هاي هيجان انگيز در دنياي واقعي شامل ساخت وب سايت هاي كامل و كتاب هاي چند فصل است. با استفاده از Acrobat با محتواي Photoshop ، Illustrator و InDesign ، PDF هاي موثر و كارآمد براي تأييد و چاپ يا صفحه نمايش توليد كنيد.
چه با طراحي ، سرمقاله ، تبليغات يا توليد كار كنيد ، اين اطلاعات را در جاي ديگري نمي يابيد!
ستايش از Ginna Baldassarre ، مدير ارشد محصولات ، مجموعه خلاق ، Adobe Systems Inc.
"پس از خواندن اين كتاب ، من بسيار خوشحال شدم كه ديدم ما يك منبع / ابزار عالي داريم كه واقعاً برجسته قدم هاي Adobe براي ادغام واقعي اين محصولات است. پيگيري كتاب كيت بسيار آسان است و واقعاً فوايد و كارايي هاي بدست آمده از طريق كار يكپارچه همه ابزارهاي خلاقانه را هدف قرار مي دهد. كيت واقعاً باعث مي شود شما احساس كنيد با او در استوديوي او هستيد ، كار او را تماشا مي كنيد و با تمام محصولات مختلف آشنا مي شويد اين تقريباً يك تجربه جادويي است.
بعد از خواندن اين كتاب ، من مي دانم كه شما عاشق تمام ويژگي هاي جديدي كه برنامه هاي CS3 ارائه مي دهند
مشخص مي كند كه چگونه بهترين تيم را براي توليد خلاق تشكيل مي دهد
در مورد چگونگي تقويت مشاركت و همكاري تيم بحث مي كندشامل تيم هاي چند فرهنگي ، ميان رشته اي و متنوع است
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۰۱:۰۴ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]

خود خلاقنظريه ها ، مطالعات و ايده هاي اصلي را در مورد نقش و اهميت خودباوري در خلاقيت فرد مرور و خلاصه مي كند. اين ساختارهاي به هم پيوسته خودكارآمدي خلاق ، فراشناخت خلاق ، هويت خلاق و خودپنداره خلاق را گره مي زند. اين مقاله نحوه و زمان شكل گيري خودباوري هاي خلاق و همچنين چگونگي تقويت خودباوري هاي خلاق را بررسي مي كند. در بخش اول بحث مي شود كه چگونه خلاقيت در هويت شخصي فرد و رابطه آن با اراده و كارآيي آزاد نقش دارد. بخش دوم در مورد خلاقيت موجود در زندگي روزمره در طول عمر بحث مي كند. قسمت سوم تقاطع خود خلاق با متغيرهاي ديگر مانند ذهنيت ، حوزه ها ، مغز و تفاوت هاي فردي را برجسته مي كند. قسمت چهارم روش و فرهنگ را در رابطه با خلاقيت بررسي مي كند. قسمت پنجم ،وش مي كند كه چگونه باورهاي مربوط به خلاقيت فرد بخشي از هويت فرد استيف گسترده اي از تكنيك هاي فني و خلاقانه را به شما نشان مي دهد ، به شما نكات و ايده هاي جديدي مي دهد تا به شما كمك كند كار خود را به مرحله بالاتر برسانيد. تكنيك هاي توالي يابي خلاق توالي را از مباني ، از سطح متوسط ​​تا سطح پيشرفته را پوشش مي دهد ، و اين كتاب را براي دانشجويان موسيقي و آهنگسازان صوتي و MIDI ايده آل مي كند.
اين راهنماي عملي مصور با داشتن يك سي دي رايگان حاوي حلقه ها ، الگوها و مثالهاي صوتي ، و تمرينات انتهاي فصل براي تمرين مهارت هاي جديد ، تمام ابزارهايي را كه شما براي داشتن امتياز حياتي به موسيقي خود نياز داريد ، فراهم مي كند.
در روشن، سبك قابل دسترس، آندريا Pejrolo شما را از طريق:
* تجهيزات استوديو ضروري، ارائه مشاوره در دستگاه هاي MIDI (كنترل، سينت سايزر، ماژول صدا و Sequencer)، مخلوط كردن تخته، مانيتور و كامپيوتر
* موضوعات توالي عمومي مانند ضبط و تكنيك هاي ويرايش و اتوماسيون
* موضوعات پيشرفته تر مانند تدريج شيار، مبدل، براي تلفن هاي موبايل لايه بندي، سرعت شير، متر خلاق، سرعت تغييرات و هماهنگ سازي
* قطعه براي اين گروه به MIDI، با استفاده از هر دو از سازهاي آكوستيك و سينت سايزر
* ايجاد يك تركيب نهايي حرفه اي، با استفاده از مخلوط كردن تكنيك هاي كه را استفاده از فناوري plug-in ، حداكثر استفاده از افكت هايي مانند reverb ، كمپرسور ، limiter ، اكولايزر و موارد ديگر
CD همراه با بيش از 90 نمونه تنظيم و تكنيك بارگيري شده است ، به شما مشاوره مي دهد كه چگونه عيب يابي آن اشتباهات رايج را برطرف كرده و توليد موسيقي خود را كامل كنيد.
هر كسي كه موسيقي توليد كند و بخواهد مهارت هاي خود را در زمينه اركستراسيون ، آهنگسازي و ميكس افزايش دهد ، تمام تكنيك ها و توصيه هاي عملي مورد نياز در اين كتاب را پيدا خواهد كرد. اين كه آيا شما يك دانشجو يا آماتور هستيد كه آرزو داريد نتايج حرفه اي تري كسب كنيد ، يا يك فرد حرفه اي هستيد كه مي
رشد باورهاي خود در مورد خلاقيت را بررسي مي كند
عوامل بيروني و شخصيتي تأثيرگذار بر خودباوري در مورد خلاقيت را شناسايي مي كند
شامل تحقيقات جهاني با مشاركت كنندگان بين رشته اي استادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۹:۰۳ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]

 مباني نظري اين كتاب آشپزي 4 رنگ مبتني بر آموزش مخاطب خود را مجذوب خود كنيد و داستان نويسي خود را افزايش دهيد ، و ده ها راه حل براي نيازهاي عنوان شما ارائه مي دهد. هر فصل شامل مطالعات موردي و مصاحبه با جوانب مثبت ، بصيرت بخشيدن وام و درسهايي است كه به شما كمك مي كند توالي عناوين الهام بخش را در كمترين زمان ايجاد كنيد.
اين كتاب شامل بخش هاي آموزشي مبتني بر ژانر ، همراه با دستورالعمل هاي گام به گام براي ايجاد سكانس هاي موثر عنوان بندي ترسناك ، كمدي ، درام و تعليق است. آموزش هاي ايجاد برخي از محبوب ترين سكانس هاي عنوان در فيلم هاي پرفروش گنجانده شده است (Se7en ، The Sopranos ، 24 ، The Matrix). ساير آموزش ها به شما مي آموزند كه چگونه از صدا و VFX به طور مثر در عناوين خود استفاده كنيد و همچنين دستورالعمل ويرايش توالي عنوان شماست. اين تكنيك ها و همچنين فصل هاي ضروري تايپوگرافي به شما امكان مي دهد بدون توجه به اينكه براي تلويزيون ، وب يا علامت هاي ديجيتال باشد ، اين درس ها را براي دنباله عنوان خود اعمال كنيد.
همچنين DVD شامل كليپ هاي نمونه و همچنين فايل هاي پروژه وجود دارد كه به شما امكان مي دهد تكنيك هايي را كه در كتاب آموخته ايد ، اصلاح كنيد. به عنوان يك پاداش اضافي ، ما شامل 3 فصل عنوان از ساير كتابهاي Focal ، با دستورالعمل هاي خاص در مورد عنوان در برنامه هاي خاص نرم افزار است.
تصاوير روي جلد تهيه شده توسط  بيشتر كته جالب اين است كه او بي حركت نخواهد ايستاد. او مهارت در يافتن گوشه هاي جديد برنامه براي بهره برداري و روش هاي ابتكاري اين كار را دارد. او مرزها را نه تنها براي هنر خودش بلكه هزاران هنرمند آينده و آيند كه مي خواهند چشم اندازهايي را كه در ذهن دارند ايجاد كنند. اگر اين كتاب را خريداري كرده ايد ، قصد پيدا كردن منظور من را داريد. "
-گاريك وبستر ، سردبير ، هنرهاي رايانه اي

به دنياي هنر و تخيل خوش آمديد! درك ليا ، يكي از 100 هنرمند برتر ديجيتال در جهان ، به شما نشان مي دهد كه چگونه از فتوشاپ به روش هاي نامتعارف براي تبديل حالت عادي به موارد خارق العاده استفاده كنيد. آثار او تركيبي بي نظير از عكاسي اصيل ، تصويرگري سنتي و هنر ديجيتال است.

اگر شما يك هنرمند ديجيتال ، تصويرگر ، كارتونيست ، گرافيست يا طراح هستيد كه با فتوشاپ آشنا هستيد ، اما مي خواهيد برنامه را به حد مجاز برسانيد ، اين كتاب براي شما مناسب است! بياموزيد كه چگونه از ويژگي هاي رنگ در فتوشاپ نتايج حرفه اي بگيريد. با تركيب بردارها و پيكسل ها تصاوير واضحي ايجاد كنيد. روش هاي تركيبي كمتر از واضح را كشف كنيد و پتانسيل پنهان موجود در منابع و مواد هنري بعيد را كشف كنيد. با استفاده از جلوه هاي رنگ پاششي و عناصر اسكن شده ، يا چهره ها و اشيا age پير ، با بافت بازي كنيد. از برچسب هاي استنسيل و تكنيك هاي رنگ آميزي كتاب هاي كميك استفاده كنيد. بياموزيد كه چگونه هنر سه بعدي را زنده كنيد! خلاقيت و كارايي خود را با اطلاعات بسيار ارزشمند در مورد كار بين Photoshop و Illustrator به حداكثر برسانيد.

اين بسته كتاب / سي دي ، آموزشهاي گام به گام شفافي را ارائه مي دهد كه به راحتي مي توانيد از تكنيك هاي ليا در كارهاي خود استفاده كنيد. با استفاده از تمام تصاوير كتاب براي بازي كردن ، در كمترين زمان و در خلق ك تصويرگر ديجيتال برنده جايزه بياموزيد كه چگونه خارج از جعبه فكر كنيد و با فتوشاپ هنري خيره كننده خلق كنيد
* از طيف گسترده اي از سبك هاي هنري و تكنيك هاي دنياي واقعي الهام بگيريد كه مي توانيد با كارهاي خود سازگار باشيد ، از جمله هنر اسپري گرافيتي ، رنگ آميزي كميك ، و جلوه هاي عتيقه
*


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۷:۲۴ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]

با استفاده از الگوهاي قديمي و عناصر طراحي مانند سايه ها و خطوط با نكات و تكنيك هاي موجود در اين كتاب پر از تصوير ، شخصيت هاي جذاب و اصلي ايجاد كنيد. برايان تيلمن با استفاده از مطالعات موردي ، نمونه هايي از هنر حرفه اي و منابع فرهنگ ادبي و موسيقي پاپ ، فاصله اي را بين تكنيك طراحي شخصيت ها و تئوري طراحي شخصيت خوب ايجاد مي كند تا به شما آموزش دهد كه چگونه يك شخصيت را بسازيد ، نه فقط يك شخصيت را ترسيم كنيد. اين كتاب همچنين داراي برگه هاي مدل شخصيت است كه شما را در خلق شخصيت هاي جديد و منحصر به فرد راهنمايي مي كند. سرانجام ، برايان كهن الگوهاي مشخص شخصيت را تجزيه مي كند تا به شما نشان دهد كه چرا و چگونه جنبه هاي مختلف طراحي شخصيت خوب كار مي كند. محتواي اين كتاب بر اساس دوره محبوب كميان-كان برايان در سال 2009 با عنوان "طراحي شخصيت" است.
* بياموزيد كه چه چيزي يك شخصيت را با استفاده از شكل ها ، سايه ها و فرم منحصر به فرد و قدرتمند مي كند - شامل "ورق هاي مدل شخصيت" است ، بنابراين مي توانيد همه آنها را خود قرار دهيد ، و همچنين موارد موردي را از هنرمندان برجسته ايجاد كنيد
* فاصله بين روش طراحي را از بين مي برد شخصيت ها و تئوري طراحي شخصيت خوب به روشي عملي و عملي - بياموزيد كه چگونه از داستان و نمونه هاي اوليه براي توسعه شخصيت هاي جذاب و جديد استفاده كنيد
ميان ثروت كتابهايي كه به شما كمك مي كنند تجهيزات و نرم افزار دوربين خود را درك كنيد و از آن استفاده كنيد ، عكاسي خلاق DSLR جواهري نادر است كه بر هنر واقعي عكاسي و مهارت هاي خلاقيت ، طراحي و تركيب بندي مورد نياز براي انتقال كار شما به كتاب بعدي تمركز دارد. مرحله.
اين كتاب با اصول تجسم و ادراك شروع مي شود ، راهنمايي روشني در مورد چگونگي تفسير يك صحنه ، تعريف موضوع و توسعه سبك شخصي ارائه مي دهد. اين عوامل اصلي خلاق را شامل مي شود كه قبل از گرفتن ، در حالي كه تيراندازي و پس از ضبط در نظر گرفته مي شود ، يك رويكرد عملي را ارائه مي دهد و نشانگرهاي ارزشمندي را ارائه مي دهد كه مي توانيد بلافاصله در جريان كار بگنجانيد تا نتايج به طور چشمگيري بهبود يابد.
عكاسي خلاق DSLR كه توسط دو عكاس حرفه اي و حرفه اي نوشته شده است ، در ميان ژانرهاي ديگر ، شامل تصاوير الهام بخشي از سفر ، طبيعت و عكاسي از چشم انداز است و شامل نكاتي درباره نحوه ايجاد اين عكس هاي خيره كننده است.
بخشي از سري گردش كار ديجيتال Focal ، با هدف كمك به عكاسان براي كار سريع تر ، كاركردن هوشمندانه
* بر اساس ارائه فقط در اتاق ايستاده در كميك-كان 2009 در سن ديگو و داراي آثار هنري مجموعه اي از هنرمندان حرفه اي به عنوان نمونه هايي از تكنيك هاي نشان داده شده در كتا ستفاده از تكامل براي حل خلاقانه مسئله امروزه يكي از زمينه هاي مهيج و قابل توجه در علوم كامپيوتر است. محاسبات تكاملي راهي براي حل مشكلات يا توليد طرح ها با استفاده از مكانيزم هاي حاصل از تكامل طبيعي است. اين كتاب بر استفاده از ايده هاي مهم در محاسبات تكاملي در زمينه هاي خلاق ، مانند هنر ، موسيقي ، معماري و طراحي متمركز است. اين نشان مي دهد كه چگونه تعامل انساني ، نمايش هاي جديد و رويكردهايي مانند تكامل پايان باز مي تواند قابليت هاي محاسبات تكاملي را از بهينه سازي راه حل هاي موجود تا نوآوري و توليد راه حل هاي كاملاً جديد و اصلي گسترش دهد.
اين كتاب با نگاهي تازه به خلاقيت ، كاوش مي كند كه چيست و چگونه اقدامات تكامل مي تواند به آن شباهت داشته باشد. نمونه هايي از راه حل هاي تكامل يافته جديد در انواع مختلف خلاقيت ارائه شده است. ويراستاران مشاركت محققان برجسته در هر رشته را جمع آوري كرده اند.
اگر شما يك حرفه اي باهوش و كنجكاو باشيد ، يك هنرمند ، نوازنده يا طراح با سواد كامپيوتر ، يا يك متخصص در محاسبات تكاملي و كاربردهاي آن هستيد ، اين يك نظرسنجي جالب از جالب ترين كارهايي است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۴:۳۴ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]

ك برنامه كاملاً يكپارچه حرفه اي و موتور بازي قدرتمند ، متحول انقلابي در توسعه بازي هاي iPhone و iPad خود شويد ، كه به سرعت به بهترين راه حل براي ايجاد بازي هاي خيره كننده بصري براي iDevices اپل آسان تر و سرگرم كننده تر براي هنرمندان تبديل مي شود. از مفهوم تا تكميل ، شما مي توانيد با استفاده از modo و Blender و همچنين ايجاد يك سطح كامل با استفاده از مجموعه ابزار قدرتمند در Unity iOS ، ايجاد و متحرك سازي كنيد زيرا به طور خاص به توسعه بازي هاي iPhone و iPad مربوط مي شود.
ايجاد "Tater" ، كاراكتري از پروژه بازي شخصي نويسنده "Dead Bang" را دنبال كنيد ، همانطور كه او براي توضيح جنبه هاي حياتي توسعه بازي و ايجاد محتوا براي سيستم عامل iOS استفاده شده است. ايجاد 3D Game Art براي آيفون بر اساس اصول كليدي طراحي و توسعه بازي با پوشش عميق ، سخت افزار iDevice در رابطه با Unity iOS و نحوه ارتباط آن با ايجاد دارايي هاي بازي بهينه شده براي iDevices است.
اين برنامه با ويژگي هاي دوستانه هنرمندانه Luxology و Blender ، برنامه رايگان منبع آزاد 3D در كنار Unity iOS ، دارايي هاي بازي شما را براي جديدترين iDevices از جمله iPhone 3GS ، iPhone 4 ، iPad و iPod Touch بهينه مي كند. بياموزيد كه با استفاده از Beast در Unity iOS ، از شخصيت ها و دارايي هاي محيط ، بافت ، متحرك سازي شخصيت هاي پوسته و استفاده از تكنيك هاي پيشرفته نورسنجي استفاده كنيد.
وس مكدرموت با يك سبك واضح ، انگيزنده و سرگرم كننده ، تصاوير سه بعدي جذاب ، مشاهدات دنياي واقعي و نكات و ترفندهاي ارزشمند را همه در يك مكان ارائه مي دهد - اين كتاب منبع ارزشمندي براي هر ا آگاهي از دانش افتر افكت ، به پتانسيل خلاقيت خود پي ببريد. آنژي تيلور ، هنرمند و طراح مشهور ، جريان هاي كاري حرفه اي را به نمايش مي گذارد و با دروس آموزش عملي كه به تحقق نظريه (و شما!) كمك مي كند ، الهام مي گيرد.
شما با يك بررسي جامع از رابط كاربري و ويژگي هاي جديد ، با تكنيك هاي نشان داده شده براي انيميشن ، جلوه هاي تصويري و حركت گرافيكي ياد خواهيد گرفت. تمرينات تمريني را براي تقويت تكنيك هاي اساسي انجام دهيد و پروژه هاي مداوم شما را با استفاده هاي خارق العاده خلاقانه از برنامه به چالش مي كشند. DVD همراه شامل همه مواردي است كه شما براي تكميل آموزش ها و همچنين مجموعه اي از پلاگين هاي اضافي و ك بررسي جامع از رابط كاربري و مجموعه ابزارهاي جديد افتر افكت 7
· تكنيك هاي مصور براي انيميشن ، جلوه هاي تصويري و گرافيك حركتي
· درس هاي آموزشي عملي كه جريان هاي حرفه اي را نشان مي دهد
·


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۲:۲۴ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

عناصر اصلي عملياتي سيستم حمل و نقل هوايي جهان را بررسي مي كند گزينه هاي ساختار مسير را از نظر اثرات عملياتي در نظر مي گيرد مرزهاي طبيعي ، نظارتي و عملياتي صنعت را بررسي مي كند
نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر /  خدمات نظافتی فن باز در مشهد / شرکت نظافتی فن باز در تهران / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال / کالا خواب رویایی / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی