سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
دعاي واقعي چيست؟ اين است كه در قلب خود با خدا صحبت كنيد، اراده خدا را لمس بيرنام

بيرنام
بيرنام يك از هزارن منابع عالي براي اموزش براي شماست

دعاي واقعي چيست؟ اين است كه در قلب خود با خدا صحبت كنيد، اراده خدا را لمس كنيد و با خدا ارتباط برقرار كنيد، با خدا در قالب كلام خدا ارتباط برقرار كنيد، احساس نزديكي به خدا داشته باشيد، احساس كنيد كه خدا درست روبروي شماست، احساس كنيد كه حرفي براي گفتن داريد. به خدا در دلت خيلي روشن باش و احساس كن كه خدا خيلي روشن است.اگر خيلي دوست داشتني باشي الهام خاصي به تو مي رسد.برادران و خواهران از شنيدن آن لذت خواهند برد و احساس خواهند كرد كه آنچه شما مي گوييد همان چيزي است كه او هست. در دلش بگويد آنچه مي خواهد بگويد و آنچه شما مي گوييد جايگزين آنچه مي خواهد بگويد اين دعاي راستين است. وقتي دعاي راستين داشته باشي در قلبت آرامش و در دلت لذت مي بري، مي توني خدا رو دوست داشته باشي و احساس كني كه دوست داشتن خدا با ارزش ترين و پرمعناترين چيز زندگيت هست و اين ثابت مي كنه كه دعاي تو به نتيجه رسيده اند. .
- "كلمه در جسم ظاهر مي شود: تمرين دعا"
دعا اين نيست كه به شكل و روند يا حفظ اسطوره ها بپردازيم، يعني دعا كردن، يادگيري كلمات يا تقليد نيست، دعا بايد به جايي برسد كه دلت را به خدا بسپاري، با خدا ارتباط برقرار كني و دريافت الهام خدا براي رسيدن به نتايج خوب در دعا بايد بر اساس خواندن كلام خدا باشد، فقط با دعا در كلام خدا مي توان روشنايي و نور را بيشتر كرد. مظهر دعاي راستين اين است كه: انسان ميل به نيازهايي دارد كه خداوند مطرح مي كند و حاضر است به آنها برسد و مي تواند از آنچه خدا نفرت دارد متنفر باشد بعد از نماز اراده و ايمان و علم و روش عمل داريد كه به اين مي گويند نماز واقعي و فقط اين گونه دعا مي تواند نتيجه بگيرد. اما دعا بايد بر اساس لذت بردن از كلام خدا و شراكت با خدا در كلام باشد، دل مي تواند خدا را بجويد و در پيشگاه خدا آرام باشد، اين دعا وارد مرحله مشاركت واقعي با خدا شده است.
- "كلمه در جسم ظاهر مي شود: تمرين دعا"
حداقل معياري كه خداوند از انسان مي خواهد اين است كه انسان بتواند دلش را به روي او بگشايد، اگر انسان صداقتش را به خدا بدهد و حرف هاي خالصانه اش را با خدا بگويد، خدا حاضر است روي انسان كار كند، آنچه خدا مي خواهد كج دل انسان نيست. اما صداقت محض.اگر مردم حقيقت را به آنها نگويند، به دل مردم نمي نشينند و روي مردم كار نمي كنند. بنابراين، مهمترين چيز در دعا اين است كه بتوانيد با خدا راست بگوييد، كاستي ها يا سركشي هاي خود را به خدا بگوييد و خود را كاملاً به روي خدا باز كنيد تا خداوند به دعاي شما علاقه مند شود وگرنه خدايا. چهره اش را از شما پنهان مي كند. . حداقل معيار دعا اين است كه بايد بتوانيد قلب خود را در پيشگاه خداوند آرام نگه داريد و قلب خود را از ترك خدا دور نگه داريد، شايد در اين مرحله ديد جديدتر و بالاتري نداشته باشيد، اما براي حفظ روحيه بايد از دعا استفاده كنيد. وضع موجود است و به عقب نرويم اين حداقل چيزي است كه بايد به دست آيد. اگر نتوانيد به اين هدف دست يابيد، ثابت مي كند كه زندگي معنوي شما در مسير درستي قرار ندارد و در نتيجه نمي توانيد به بينش اصلي خود پايبند باشيد، ايمان به خدا را از دست مي دهيد و اراده شما نيز از بين مي رود. نشانه ورود به زندگي معنوي اين است كه ببينيد آيا دعاي شما در مسير درست است يا خير.همه مردم بايد وارد اين واقعيت شوند و بايد كار تربيتي آگاهانه انجام دهند.به جاي اينكه منفعلانه منتظر بمانند آگاهانه به دنبال الهام روح القدس هستند. راه واقعي خداجويي مردم است.
- "كلمه در جسم ظاهر مي شود: تمرين دعا"
محتواي دعا چيست؟ گام به گام با توجه به موقعيت واقعي قلب خود و آنچه روح القدس انجام داده است دعا كنيد و مطابق خواست خدا و نيازهاي او براي مردم با خدا ارتباط برقرار كنيد. هنگامي كه براي اولين بار شروع به انجام دعا مي كنيد، ابتدا بايد قلب خود را به خدا بسپاريد، شما به دنبال اين نيستيد كه اراده خدا را لمس كنيد، بلكه فقط مي خواهيد دروني ترين افكار خود را به خدا بيان كنيد. تو برو پيش خدا و اين را بگو: "خدايا! من قبلاً عليه تو عصيان كردم اما امروز فهميدم كه واقعاً فاسد و نفرت انگيز هستم و وقتم را تلف مي كردم. از اين به بعد براي تو زندگي مي كنم. زندگي پرمعنا و تو را راضي كند روحت هميشه بر من كار كند و هميشه مرا روشن كند و شهادتي قوي و پرطمطراق در برابر تو داشته باشمبگذار شيطان جلال، شهادت و شواهد پيروزي تو را در ما ببيند. "وقتي اينطور دعا كني قلبت كاملا رها مي شود، بعد از اين كه اينگونه دعا كني قلبت به خدا نزديكتر مي شود، اگر بتواني اينگونه دعا كني قطعا روح القدس بر تو اثر مي گذارد، هميشه اينگونه فرياد بزن. خواهش مي كنم عزمت را در پيشگاه خداوند قرار بده تا روزي اراده ات در پيشگاه خداوند پذيرفته شود، قلب و تمام وجودت به دست خدا مي رسد و در نهايت تبديل به فردي مي شوي كه خداوند به كمال رسيده است. دعا واقعاً بسيار مهم است اگر براي به دست آوردن كار روح القدس دعا كنيد قلب شما تحت تأثير خدا قرار مي گيرد و عشق دروني شما به خدا ظاهر مي شود. دعا كردي و كلمات را در دلت زدي، روح خدا شروع به كار نكرده و به تو الهام نشده است، يعني قلبت صادق نيست، حرفت درست نيست و احساسات مختلط است. اگر بعد از دعا بتوانيد از آن لذت ببريد، دعاي شما مورد قبول خداوند قرار مي گيرد و روح خدا بر شما اثر مي گذارد. و چيز با ارزش، آيا مي تواني نماز را ترك كني؟هيچ كس نمي تواند رفاقت با خدا را كم كند، اگر دعا نداشته باشي، در جسم و در اسارت شيطان زندگي مي كني. زندگي در زير قدرت تاريكي بدون دعاي واقعي. اميدوارم برادران و خواهران مي توانند هر روز نماز واقعي داشته باشند، اما اين يك قانون نيست، بايد بتواند اثر داشته باشد، آيا دوست داريد كمتر بخوابيد و كمتر لذت ببريد اگر اين نماز صبح را صبح انجام دهيد و سپس از كلام خدا لذت ببريد، با دعا با دل پاك و خوردن و آشاميدن كلام خدا مورد قبول خداوند قرار مي گيرد اگر هر روز صبح اين كار را انجام دهيد و هر روز تمرين كنيد تا قلب خود را به خدا بسپاريد و با خدا ارتباط برقرار كنيد آنگاه خدا را خواهيد شناخت. قطعاً زياد مي شود و مي توانيد اراده خدا را بيشتر لمس كنيد، مي گوييد «خدايا! حاضرم وظيفه ام را انجام دهم كه در ما تجليل بشويد، براي اينكه در جمع ما شهادت داشته باشيد، بايد تمام وجودم را وقف شما كنم، لطفا در ما كار كنيد تا بتوانم واقعاً شما را دوست داشته باشم، شما را راضي كنم ، و اهداف خود را با شما دنبال كنيد. «اگر اين بار را داشته باشي، حتماً خداوند تو را كامل خواهد كرد. تو نه تنها براي خودت دعا مي كني، بلكه براي اطاعت از خواست خدا و عشق به خدا نيز هستي. اين نوع دعا واقعي ترين است. آيا براي اطاعت از خواست خدا دعا مي كني؟ "مردم؟
در گذشته نماز را نمي دانستيد و از امر نماز غافل بوديد، حالا بايد در نماز خوب تمرين كنيد. چگونه مي توانيد دعا كنيد اگر نمي توانيد خدا را در درون خود دوست داشته باشيد؟ تو مي گويي: "خدايا! قلب من واقعاً نمي تواند تو را دوست داشته باشد، اما حوصله ام از دوست داشتن تو سر رفته است، پس چه كنم؟ باشد كه چشمان روحاني مرا باز كني و روحت قلبم را به حركت درآورد و بگذار من در آن باشم. تمام موقعيت هاي منفي پيش روي خود را از خود دور كنيد، تحت كنترل هيچ شخص، چيز يا چيزي نباشيد، قلبم را كاملاً در مقابل خود باز كنيد، تمام وجودم را كاملاً وقف خود كنيد و مي توانيد من را امتحان كنيد. بهش فكر نكن.چه آينده اي باشد، من به مرگ مقيد نيستم، حاضرم با عشقم به تو راه زندگي را جويا شوم، همه چيز در دست توست، سرنوشت من در دست تو و من زندگي در دستان توست حالا من به دنبال دوست داشتنت هستم، مهم نيست كه اجازه بدهي دوستت داشته باشم يا نه، مهم نيست شيطان چقدر مزاحمم مي شود، اما من قطعا تو را دوست خواهم داشت. اينجوري هر روز كم كم عشقت به خدا بيشتر ميشه.

- "كلمه در جسم ظاهر مي شود: تمرين دعا"

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۲:۱۸ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

عناصر اصلي عملياتي سيستم حمل و نقل هوايي جهان را بررسي مي كند گزينه هاي ساختار مسير را از نظر اثرات عملياتي در نظر مي گيرد مرزهاي طبيعي ، نظارتي و عملياتي صنعت را بررسي مي كند
نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 6
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر /  خدمات نظافتی فن باز در مشهد / شرکت نظافتی فن باز در تهران / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال / کالا خواب رویایی / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی