سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
مانطور كه ما با ديگران صحبت مي كنيم، با اين تفاوت كه هدف دعا، بيرنام

بيرنام
بيرنام يك از هزارن منابع عالي براي اموزش براي شماست

نامه: نه نماز سخن گفتن است و اين مؤمنان هستند كه با خدا صحبت مي كنند، همانطور كه ما با ديگران صحبت مي كنيم، با اين تفاوت كه هدف دعا، انسان نيست، بلكه خداست. ما به خدا دعا مي كنيم و خدا دعاهاي ما را مي شنود: «خداوند را مي خوانم و او مرا مي شنود» (مزمور 4: 3)؛ او همچنين به دعاهاي ما پاسخ مي دهد: «به شما راست مي گويم، اگر از پدر چيزي بخواهيد، او به نام من به شما خواهد داد" (يوحنا 16:23).
 مو: چرا بايد دعا كني؟ آيا خداوند از تمام افكار انسان خبر ندارد؟
 ايمان: دعا حق هر مؤمني است، ما مي‌توانيم از طريق دعا در هر زمان و هر مكان به سوي خدا بياييم، رحمت و فيض را دريافت كنيم و از كمك به موقع خداوند بهره مند شويم. اگرچه خدا داناي كل است و نيازهاي ما را قبل از دعا مي داند (متي 6:32)، اما خدا همچنان از ما مي خواهد كه دعا كنيم. معلوم مي شود كه خدا دوست دارد مردم با او همكاري كنند، او مي خواهد كارها را انجام دهد، اما فقط با دعاي ما. بلكه به ما اطلاع دهيد كه غير از خداوند هيچ كاري نمي توانيم انجام دهيم (يوحنا 15:5). نماز نيز به خدا نزديك مي شود و به كساني كه زياد دعا مي كنند، خداوند به او نزديك مي شود.
 مو: نتيجه دعا چه شد؟
 ايمان: كساني كه اغلب دعا مي كنند، طبيعتاً حالات خود را تغيير مي دهند. مغرور متواضع مي شود، تندخو نرم مي شود و خودخواه سخاوتمند. همه اينها به اين دليل است كه دعا باعث مي شود كه شخصيت الهي به تدريج در او تنيده شود. براي كساني كه كار پروردگار را انجام مي دهند، بدون دعا، نمي توانند كار پروردگار را انجام دهند و نمي توانند شيطان را شكست دهند. همه اينها كار معنوي است نه دنيوي و بدون روش هاي معنوي انجام نمي شود.
 مو: دعا چه اشكالي دارد؟
 ايمان: نماز به نماز فردي و نماز جمعي تقسيم مي شود. بدون توجه به زمان و مكان، تا زماني كه باري در قلب خود داريد و احساس الهام مي كنيد، مي توانيد به درگاه خدا دعا كنيد. اكثر مؤمنان عادت دارند نماز صبح و عصر يعني بعد از برخاستن و قبل از خوا و قبل از غذا بخوانند. شما مي توانيد با صداي بلند يا بي صدا (بيشتر در نمازهاي دسته جمعي) دعا كنيد؛ هيچ قانون سفت و سختي براي وضعيت نماز وجود ندارد، مي توانيد براي دعا بايستيد، بنشينيد، زانو بزنيد يا حتي دراز بكشيد (بيشتر به بيماران اشاره دارد). خداوند به قلب مردم نگاه مي كند، نه به ظاهر مردم، اما بيشتر مؤمنان مؤمن بر روي زانوهاي خود دعا مي كنند، و خداوند عيسي اغلب بر روي زانوهاي خود دعا مي كند.
 مو: چگونه دعا كنيم؟
 نامه: 1. در ابتداي دعا عنوان: «خدا، خداي پدر، خداوند عيسي» و به دنبال آن محتواي دعا و در آخر آن عبارت «به نام دعا كن». خداوند عيسي مسيح، آمين». اين به اين دليل است كه ما فقط مي توانيم از طريق عيسي، واسطه، با خداي پدر صحبت كنيم، بنابراين بايد به نام عيسي دعا كنيم. «آمين» به معناي «صادقانه» و به معناي تأييد دعاي ديگران نيز هست.
 2. در همه چيز دعا كنيد. مهم نيست، صحبت با خدا بايد طبيعي باشد. "براي هيچ چيز نگران نباشيد، بلكه در هر چيزي با دعا و تضرع با شكرگزاري، خواسته هاي خود را به خدا نشان دهيد. صلح خدا كه از هر فهمي برتر است، دل ها و ذهن هاي شما را در مسيح عيسي حفظ خواهد كرد" (فيليپيان 4: 6). 7).
 3. اغلب دعا كنيد. شما بايد هميشه با پدر آسماني خود ارتباط نزديك داشته باشيد و هميشه شكرگزاري و ستايش كنيد. «هميشه شاد باشيد، بي وقفه دعا كنيد، در هر كاري شكر كنيد» (اول تسالونيكيان 5:16-18).
 مو: من يك گيجي دارم، هميشه مرا از دعا باز مي دارد. به همين دليل است كه من هميشه فكر مي كنم كه دعا با هوا صحبت مي كند. چگونه مي توانم بدانم كه خداوند دعاي مرا شنيد؟
 Xin: اين مشكل را مي توان به راحتي با درك چهار نكته زير حل كرد.
 1. كتاب مقدس به مردم نشان مي دهد كه خداوند ما "شنونده دعا" است (مزمور 65:2)، و او دعاهاي فرزندان خود را خواهد شنيد. «خداوند را مي‌خوانم و او مرا مي‌شنود» (مزمور 4: 3)، «براي او دعا كنيد و او شما را خواهد شنيد» (ايوب 22:27).
 2. خداوند دعاي مردم را مي شنود و «مي بيند» يا دعاي مردم را «دانا» است. خداوند در همه جا حاضر و دانا است، و حتي اگر با هوا صحبت كنيد، او مي تواند آن را بشنود. "او صداي مرا شنيد" (مزمور 116:1)، "خدا مي شنود و به صداي دعاي من تمايل دارد" (مزمور 66:19).
 3. نوزادي كه تازه صحبت كردن را ياد مي گيرد و پدر و مادرش را صدا مي كند. اگر پدر و مادرش جواب ندهند، كودك بايد مضطرب باشد و اگر جواب بدهد، كودك احساس آرامش مي كند. چطور پدر و مادر جواب دليل فرزندشان را ندهند؟ همين امر در مورد پدر نيز صادق است، "هر چه در دعا بخواهيد، ايمان داشته باشيد كه آن را داريد و خواهيد داشت" (مرقس 11:24). براي يك مؤمن جديد، غيرممكن است كه خداوند حتي يك بار هم دعاي او را مستجاب كند. تا زماني كه يك بار اجابت خداوند را تجربه كند، شيريني دعا را مي چشد و ديگر شك و ترديدي در دلش نخواهد داشت.
 4. در اينجا يك گواهي خوب با عنوان "راديو فوق العاده ----- علمي قدرت دعا را اثبات مي كند"، لطفا آن را بخوانيد.
 مو: (خواندن) راديو فوق العاده ---- علم توانايي دعا را اثبات مي كند استوول (STOVELL) دانشمند برجسته اي در ايالات متحده است كه با دانشمندان ديگر براي مطالعه اسرار اتم ها كار كرده است. او شخصاً نمونه‌اي از تجربه‌اش را به ما گفت كه كل زندگي‌اش را تغيير داد: من يك آتئيست بودم و فكر مي‌كردم كه خدا شبحي از تخيلات خود مردم است و نمي‌توانستم باور كنم كسي در جهان هست كه مرا دوست داشته باشد و بيشتر از آن من باشد. من بيش از آن كه قادر به انجام آن هستم، خداي واقعي تر هستم. يك روز، من در يك آزمايشگاه بزرگ در يك بيمارستان كار مي كردم و اندازه گيري طول موج و انرژي تابشي در مغز انسان را انجام مي دادم. من و همكارانم آزمايش ظريفي انجام داديم كه در آن مي خواستيم بدانيم از تولد تا مرگ چه اتفاقي براي مغز انسان مي افتد.

 قدرت دعا براي انجام اين كار، ما يك زن مبتلا به سرطان مغز را به عنوان آغاز آزمايش انتخاب كرديم. ما مي دانستيم كه او قرار است بميرد و او هم مي دانست. به ما گفته شد كه اين زن يك مسيحي متدين بود كه عليرغم وضعيت بد سلامتي اش، زندگي شاد و دوست داشتني داشت. لحظاتي قبل از مرگ او يك ضبط كننده با حساسيت بالا در بخش او قرار داديم كه مي تواند تغييرات مغز او را در لحظه قبل از مرگ نشان دهد. علاوه بر اين، در تخت او يك ميكروفون بزرگ قرار داده شده بود تا بتوانيم حرف هاي او را بشنويم و آيا قبل از مرگش مي تواند صحبت كند يا خير.

 ما مشتاقانه منتظر ركورد روي ساز بوديم، اما هنوز هيچ حركتي روي نشانگر وجود نداشت. سوزن مي توانست حدود 500 درجه به اضافه يا منفي حركت كند. چندي پيش، ما از اين ابزار براي اندازه گيري توان خروجي يك برنامه پخش راديويي در ساعت استفاده كرديم. 50000 وات در آن زمان اخبار را به جهان مخابره مي كرد و نشانگر آن مثبت 9 درجه بود.

 بالاخره ساعت آخر زن در حال مرگ فرا رسيده بود. ناگهان صداي او را شنيديم كه در حال دعا و حمد خدا بود. او از خدا خواست كه همه كساني را كه در طول حياتش به او ظلم كردند ببخشد و سپس با اطمينان كامل به خدا گفت: "پروردگارا! تو تنها نيرويي هستي كه كنيزت مي تواند به او اعتماد كند." او خدا را شكر كرد كه به او قدرت داد تا در طول زندگي از او حمايت كند. و مطمئن باشيد كه او متعلق به عيسي است. او به خدا گفت كه هر چه رنج بكشد، عشق او به خدا هرگز تغيير نمي كند و كاهش نمي يابد. او از خون عيسي براي آمرزش گناهانش تشكر كرد، چهره او شادي بي پايان را نشان داد و در پايان شادي و اطمينان بي پايان را نشان داد كه در آستانه ملاقات با ناجي است.

 ما آنقدر تحت تأثير ساز قرار گرفتيم كه آزمايشي را كه واقعاً قرار بود انجام دهيم را فراموش كرديم، به هم نگاه كرديم و از اشك شرم نكرديم. اين سخنان آنقدر قلبم را تسخير كرد كه اشكم در آمد. هنگامي كه زن هنوز مشغول نماز بود ناگهان صداي تيك تيك ساز را شنيديم و ديديم كه نشانگر به 500 درجه رسيده است و مي خواهد از حد مجاز عبور كند. كه نمي تواند بالا بيايد.

 افكار ما در حال بالا رفتن است و اكنون با استفاده از يك آزمايش علمي، به كشف شگفت انگيزي دست يافته ام؛ زني در حال مرگ كه با خدا دعا مي كند بيش از 50 برابر بيشتر از ايستگاه هاي راديويي كه به دنيا پخش مي كنند امواج مغزي دارد. (همچنين نقل قولي از برنده جايزه نوبل MD Bool وجود دارد: "نماز قدرتمندترين شكل انرژي است." اين يك يادآوري است.) امواج مغزي غيرمؤمنان براي ادامه مشاهدات خود، ما بار ديگر به طور مشترك در يك آزمايش جديد شركت كرديم. ما كسي را انتخاب مي كنيم كه تقريباً ديوانه است. وقتي وسايل را در جاي خود قرار داديم از پرستار خواستيم بيمار را به نوعي تحريك كند و مرد بلافاصله به او فحش داد كه كافي نبود و فحش داد. تيك ديگري روي ساز بود، چشمان ما بلافاصله به نشانگر خيره شد و وقتي متوجه شديم سوزن روي ترازو در دماي منفي 500 درجه است و پتانسيل آن هنوز فراتر از حد ترازو است، شوكه شديم. هدف آزمايش ما محقق شد. با اندازه گيري ابزارها مي توان از واكنش هاي مغز افرادي كه اراده خدا را زير پا مي گذارند مطمئن شد و با موفقيت تأييد كرديم كه قدرت خدا مثبت و قدرت شيطان منفي است. ما ثابت كرده‌ايم كه كسي كه به خواست خدا زندگي مي‌كند و با خدا مناجات مي‌كند، قدرت خدا را ساطع مي‌كند؛ كساني كه اراده خدا را زير پا مي‌گذارند، قدرت شيطان را ساطع مي‌كنند كه همان قدرت شيطان و قدرت منفي است.

 در آن لحظه، نگرش الحادي من به زندگي شروع به ناپديد شدن كرد و فكري در وجودم فرو رفت: اگر خدايي وجود ندارد، چه كسي به او قدرت دعا كردن را مي دهد؟ با آن مدرك فهميدم كه چقدر احمق و نادان بودم. با صادق بودن با خودم، نمي‌توانستم اين كشف حقيقت را از آشكار شدن دور نگه دارم، و به همين دليل مسيحي خوشحال شدم و عيسي را به عنوان نجات دهنده خود پذيرفتم.

 نامه: اين شهادت با استفاده از روش هاي علمي به ما ثابت مي كند كه دعا با هوا صحبت نمي كند، بلكه مانند تلگرام است. خدا همچنين "دعاي مرا خواهد پذيرفت" (مزمور 6:9).

 مو: براي چه چيزي دعا كنيم؟

 ايمان : نماز وقتي است كه مردم با خدا صحبت كنند چه بگويند و چه نگويند و دعا كننده بايد تصميم بگيرد. اما براي تازه ايمانداران، ما هنوز نكاتي را در اينجا فقط براي مرجع ارائه مي دهيم.

دعاي نفس نوع اول

 1. دعا براي اعتراف و توبه گناه ديواري است كه مانع ارتباط انسان با خدا مي شود (مشترك 59: 2) پس از ايمان به خداوند، ناگزير به گناه مي افتد و بايد به موقع شناخته شود.

 2. براي ايمان خود دعا كنيد اگر ايمان نداريد، نمي توانيد خدا را "لمس" كنيد. هنگامي كه ايمان نداريد، از خداوند بخواهيد كه به شما ايمان بدهد (مرقس 9:24).

 3. براي رابطه خود با خدا دعا كنيد تا نقشه ابدي خدا و جايگاه و نقش شما در برنامه خدا را درك كنيد. (ر.ك. يوحنا 15:1-10).

 4. دعا در هنگام عبادت هنگام عبادت، هنگام خواندن متون مقدس دعا كنيد و از روح القدس، معلم خوب، بخواهيد كه شخصاً به شما آموزش دهد.

 5. دعا براي جستجوي اراده خدا مهم نيست كه با چه برخوردي مي كنيد، بايد خواست خدا را جستجو كنيد.

 6. از روح القدس بخواهيد كه هميشه شما را پر كند "...اما از روح القدس پر باشيد" (افسسيان 5:18).

 7. دعا براي اجتناب از وسوسه «ما را به وسوسه نرسان، بلكه ما را از شر رهايي بخش.» اين همان چيزي است كه خداوند عيسي در دعاي خداوند به ما آموخت.

 8. از خداوند بخواهيد كه به شما يك قلب مراقب و محبت عطا كند و شما را با خلق و خوي خداوند عيسي مانند فروتني، قدوسيت، عدالت، و صبر زندگي كند.

 9. از خداوند بخواهيد كه حواسمان به روح القدس باشد و حواسمان به جسم نباشد؛ ما بايد در همه چيز مطابق روح القدس رفتار كنيم و بر اساس جسم رفتار نكنيم. از ميان سه دشمن اصلي مسيحيان (شيطان، جهان و جسم كهنه)، مقابله با گوشت كهنه سخت ترين است و براي غلبه بر آن بايد به روح القدس اتكا كنيم.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۴:۲۴ ] [ هدي دانشي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

عناصر اصلي عملياتي سيستم حمل و نقل هوايي جهان را بررسي مي كند گزينه هاي ساختار مسير را از نظر اثرات عملياتي در نظر مي گيرد مرزهاي طبيعي ، نظارتي و عملياتي صنعت را بررسي مي كند
نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 7
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر /  خدمات نظافتی فن باز در مشهد / شرکت نظافتی فن باز در تهران / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال / کالا خواب رویایی / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی